خدمت اصلی دفتر ترجمه کاج، ترجمه رسمی فوری مدارک مشتریان است. دارالترجمه رسمی کاج آمادگی ترجمه رسمی مدارک به زبان انگلیسی،آلمانی و اسپانیایی را در سریع ترین زمان دارد.

در کشور جمهوری اسلامی ایران، فقط مترجمان رسمی قسم خورده قوه قضاییه ،که پیشتر آزمون مترجمی رسمی را گذرانده اند و توسط مراجع ذیصلاح قوه قضاییه ،مصاحبه  و تایید شده اند اجازه ترجمه رسمی مدارک و اسناد را دارند.

دارالترجمه رسمی کاج واقع در سعادت آباد میدان کاج، با بیش از ۲۰ مترجم خبره مشتمل بر چهار مترجم رسمی  برای ترجمه رسمی مدارک به انگلیسی،آلمانی و اسپانیایی آماده خدمت رسانی فوری و با کیفیت به شما عزیزان است.

قوه محترم قضاییه برای ترجمه رسمی مدارک لیست تعرفه ای اعلام نموده که قیمت ترجمه رسمی همه مدارک در آن لیست درج شده است. چنانچه مشتری تنها نیاز به ترجمه رسمی با مهر مترجم داشته باشد، این خدمت در دارالترجمه کاج دز کوتاه ترین زمان با بهترین کیفیت برای زبان های انگلیسی،آلمانی و اسپانیایی انجام میشود.

چنانچه مشتری نیاز به ترجمه رسمی با مهر مترجم و تایید ترجمه مدرک توسط قوه قضاییه و دادگستری داشته باشد، دفتر ترجمه کاج با استفاده از نماینده رسمی خود نسبت به اخذ تاییدات ترجمه از مراجع یاد شده اقدام مینماید.

حمل مدارک توسط نمایندگان ما در ایمن ترین حالت در بسته بندی ضد آب و ضد حریق  و با بهره گیری از خدمات بیمه ای صورت میگیرد. بنابراین هیچ جای نگرانی نیست که مدارک شماآسیب ببینند یا مفقود نشوند.

دارالترجمه رسمی کاج، طی دوره خدمت رسانی خود به هموطنان عزیز هیچگونه مورد استرداد ترجمه به دلایل گوناگون از جمله اشتباه در ترجمه یا نادرستی مضمون مدارک ترجمه شده نداشته است و این مهم را مرهون مجهز بودن به تیم حرفه ای مترجمان رسمی و غیر رسمی انگلیسی، آلمانی ، اسپانیایی مقیم در دفتر است.

 

ترجمه رسمی کلیه زبان های دنیا

ترجمه رسمی انگلیسی
ترجمه رسمی آلمانی
ترجمه رسمی اسپانیایی