یکی از اصلی ترین مقدمات اخذ ویزای شنگن و سفر به اروپا ، تهیه مدارک درست و ترجمه رسمی مدارک است. دفتر ترجمه کاج ، با ترجمه رسمی فوری و دقیق مدارک شما عزیزان و نیز ارائه مشاوره در زمینه ارائه مدارک راه سفر شما به اروپا را هموار میسازد.

کشورهای عضو اتحادیه اروپا که به مسافران اجازه ورود به کشورشان را با اخذ ویزای شنگن میدهند،ترجمه رسمی مدارک مسافران را به یکی از زبان های انگلیسی،آلمانی، و اسپانیایی مطالبه میکنند.

دفتر ترجمه کاج واقع در سعادت آباد ، افتخار دارد با ارائه مشاوره دقیق در زمینه نحوه ارائه مدارک شما و انجام ترجمه رسمی مدارک و اخذ تایید ترجمه ها از قوه قضاییه و وزارت خارجه(در صورت لزوم) شانس شما را در اخذ ویزا افزایش دهد.

از مزایای دارالترجمه کاج، دارا بودن مترجمان رسمی مقیم در زمینه ترجمه رسمی آلمانی، ترجمه رسمی انگلیسی و ترجمه رسمی اسپانیایی است. وجود مترمان رسمی مقیم، این امکان را برای مشتریان عزیزفراهم میکند که ترجمه های رسمی خود را فوری دریافت کنند و چنانچه بنا به دلایل گوناگون آژانس های مسافرتی یا سفارت ها از ایشان توضیحات یا مدارک اضافه تری بخواهند ، مترجمین ما  مدارک تکمیلی شما را به صورت سریع و فوری و حتی الامکان در همان روز ترجمه رسمی و به شما تحویل می‌دهند تا مجبور به گرفتن وقت مجدد سفارت نباشید.